You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

Új hirdetések

Viz-, gáz-, fütésszerelöi állás dél-Németországban

A CÉG NEVE REJTETT

A hirdetés elévült!

Az álláshirdetés száma 165166

Az álláshirdetés száma

165166

Munkakör leírása

Viz-, gáz-, fütésszerelöket keresünk dél-Németországba márciusi kezdéssel !

* Dél- Németország (München, Nürnberg, Regensburg, Ulm,
Stuttgart, Würzburg és környéke)

Feladatok:
Lakó- és kereskedelmi épületekben található víz-, fűtés és szaniter berendezések telepítése
Vízberendezési tárgyak bekötése, vízelvezető-, fűtő-, vízszolgáltató- és szennyvízrendszerek alkatrészeinek és szerelvényeinek mérése, vágása, összeszerelése, karbantartása és javítása, hőközpontok létrehozása

Elvárások a pályázótól

- német nyelvtudás min. A1-A2,
- szakirányú végzettség
- legalább két éves tapasztalat a szakmában
- rugalmasság, megbizhatóság
- saját gépjármű előny

A cég ajánlja

* hosszú távra, német munkaszerzödéssel és bejelentéssel
* órabér: 12-14 eur bruttó + Auslöse 50-60 eur nettó/mnap
* szállás: 1 szoba/fö (konyha+ WIFI)

Jelentkezés : rövid üzenettel / önéletrajzzal vagy telefonon
WhatsApp/ Viber: 0049 16092548865

Tel: 016092548865 (magyarul)
Facebook: MaRoin GmbH vagy MaRoin Ungarn

If you are interested in this job offer, please press "Apply now" .

Munkavégzés helye:
Németország
A hirdetés lejárta:
2019. ápr. 12.
Felvíve:
2019. márc. 14.
Ajánlott fizetés:
minimum 750000 HUF havonta