Villanyszerelöi állás Ingolstadtnál

MAROIN GMBH

Az álláshirdetés száma

165165

Munkakör leírása

Épületek és lakóházak berendezéseinek elektromos kivitelezése müszaki rajz alapján

Elvárások a pályázótól

o Szakmai (A1-A2) szintű nyelvtudás ( kommunikációs szint előnyt jelent)
o Saját gépjármű előny
o Szakirányú végzettség, legalább két éves tapasztalat a szakmában
o Rugalmasság, megbízhatóság

A cég ajánlja

o Német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
o Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül !
o Órabér: bruttó 12-13 € + Auslöse nettó 50-60 €/munkanap tapasztalattól és nyelvtudástól függően
o nettó 2400-2800 €/hó fizetés
o Heti előleg felvételére való lehetőség
o Munkabérfizetés pontosan,minden hónap 15-ig
o Havi átlag óraszám: 160-180 óra
o 25 % túlóra pótlék, 50% vasárnapi pótlék, 100 % ünnepnapokon, szabadságpénz, karácsonyi bónusz
o Munkavédelmi ruházat és felszerelés
o Teljeskörű ügyintézés, amely a szállás megrendelését is magába foglalja
o Szállás fizetése megbeszélés szerint
o Magyar nyelvű kapcsolattartó személy

Munkavégzés helye:
Németország
A hirdetés lejárta:
2019. ápr. 12.
Felvíve:
2019. márc. 14.
Ajánlott fizetés:
minimum 800000 HUF havonta

MAROIN GMBH

Céges profil