Az álláshirdetés száma

127263

Munkakör leírása

Németországi munkavégzésre várjuk, akár azonnali kezdéssel az alábbi munkakör betöltésére a jelentkezéseket:

Villanyszerelő

Elvárások a pályázótól

Elvárások:
- szakirányú szakmunkás végzettség
- jól képzett, komoly és megbízható munkaerő
- pontos, precíz munkavégzés
- fizikai terhelhetőség
- önálló munkavégzés
- gyakorlat, tapasztalat
- német nyelvtudás, de egyes esetekben nem elvárás

Amit a cég ajánl

Amit kínálunk:
- német alkalmazotti jogviszony
- Minimum 1600 EUR bruttó fizrtés
- akár 1000 Euro napidíj (netto adómentes) / hónap az órabéren felül
- nyári- és karácsonyi plusz juttatás
- fizetett túlóra és ledolgozott ünnepnap valamint éjszakai pótlék- akár 30 nap éves fizetett szabadság- biztonságos stabil háttér
- hosszútávú munkalehetőség
- utazási költség hozzájárulás
- szállásbiztosítás

Más hírek (egyéb)

Tel: 06-20-966-9266 - hétvégén is

Munkavégzés helye:
Németország
Munka típusa:
teljes munkaidő, alkalmazott vagy szerződéses
A hirdetés lejárta:
2017. máj. 20.
Felvíve:
2017. ápr. 21.
Elérhetőségek
Kapcsolattartó: Baranyai István
Telefon
+36-20-966-9266

Star Job Centrum

Német munkaerőkölcsönző hálózat folyamatosan keres egész Németország területén szakmunkásokat az alábbi szakmákban:

Villanyszerelő, CNC-operátor, CNC-esztergályos, bádogos, hegesztő, vízvezetékszerelő, elektrotechnikus,elektromechanikus, elektroműszerész, lakatos, géplakatos, klímaszerelő, légtechnikai szerelő, mechatronikus,csőszerelő, esztergályos, ipari gépszerelő, gépszerelő technikus

Céges profil