You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

Új hirdetések

Villanyszerelö (ipari / épület) állások dél-Németországban

A CÉG NEVE REJTETT

A hirdetés elévült!

Az álláshirdetés száma 165163

Az álláshirdetés száma

165163

Munkakör leírása

Ipari villanyszerelés, középületek villanyszerelése
Kapcsolószekrények kábelezése, építése, gépek bekötése
Épületek és lakóházak berendezéseinek elektromos kivitelezése müszaki rajz alapján

Elvárások a pályázótól

 Szakmai (A1-A2) szintű nyelvtudás ( kommunikációs szint előnyt jelent)
 Saját gépjármű előny
 Legalább két éves tapasztalat a szakmában
 Rugalmasság, megbízhatóság

A cég ajánlja

 Német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
 Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül !
 Versenyképes kereset német viszonyok szerint
 Órabér: bruttó 12,00 -14,00 € + Auslöse nettó 50-60 € / munkanap tapasztalattól és nyelvtudástól függően
 Nettó 2400-2800 €/hó fizetés
 Heti előleg felvételére való lehetőség
 Munkabérfizetés pontosan, minden hónap 15-ig
 Havi átlag óraszám: 160-180 óra
 25 % túlóra pótlék, 50% vasárnapi pótlék, 100 % ünnepnapokon, szabadságpénz, karácsonyi bónusz
 Munkavédelmi ruházat és felszerelés
 Teljeskörű ügyintézés, amely a szállás megrendelését is magába foglalja
 Szállás fizetése megbeszélés szerint
 Magyar nyelvű kapcsolattartó személy

If you are interested in this job offer, please press "Apply now" .

Munkavégzés helye:
Németország
A hirdetés lejárta:
2019. ápr. 12.
Felvíve:
2019. márc. 14.
Ajánlott fizetés:
minimum 800000 HUF havonta