Villanyszerelő állás Memmingen és környéke (Németország, Bayern)

A cég neve rejtett

A hirdetés elévült!

Az álláshirdetés száma 127259

Az álláshirdetés száma

127259

Munkakör leírása

Memmingeni (Németország, Bayern) partnercégünk részére keresünk
kommunikációképes, erős alapfokú /A2/ német nyelvtudással rendelkező
kollegákat
-Villanyszerelő-
munkakör betöltésére

Feladatok
Lakások, lakóházak, iparcsarnokok gyenge- és erősáramú villanyszerelési munkálatai, kábelezése

Elvárások a pályázótól

Elvárások
Villanyszerelő végzettség, legalább két éves szakmai tapasztalat épületvillamosság szerelésben
Kommunikációképes, erős alapfokú /A2/ német nyelvtudás, szakmai kifejezések ismerete
Fizikai alkalmasság
Erkölcsi bizonyítvány
B kat. jogosítvány, saját gépjármű

Előnyök
BUS rendszerek ismerete
Emelőgépkezelői engedély
Önálló munkavégzés
Német nyelvterületen szerzett munkatapasztalat
Német nyelvű, fényképes önéletrajz

Amit a cég ajánl

Amit nyújtunk
Díjazás: 1600-2000 € /170 óra (a jövedelem függ a nyelvtudás szintjétől, az adókategóriától, és a szaktudástól)
bejelentett munkaviszony, német munkaszerződés, német egészség- és nyugdíjbiztosítás
lehetőség hosszútávú munkavállalásra és a szakmai fejlődésre
határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú munkavégzés
Szállás: ingyenes szálláslehetőség kétágyas szobákban (igényes szállásaink mindennel felszereltek, főzési és mosási lehetőség van)
lakcímbejelentés, adószámigénylés, biztosítások, bankszámlanyitás

Munkavégzés helye
Németország

Munkavégzés helye:
Németország
A hirdetés lejárta:
2017. máj. 20.
Felvíve:
2017. ápr. 21.