Villanyszerelő állás Memmingen és környéke (Németország, Bayern)

A CÉG NEVE REJTETT

A hirdetés elévült!

Az álláshirdetés száma 127259

Az álláshirdetés száma

127259

Munkakör leírása

Memmingeni (Németország, Bayern) partnercégünk részére keresünk
kommunikációképes, erős alapfokú /A2/ német nyelvtudással rendelkező
kollegákat
-Villanyszerelő-
munkakör betöltésére

Feladatok
Lakások, lakóházak, iparcsarnokok gyenge- és erősáramú villanyszerelési munkálatai, kábelezése

Elvárások a pályázótól

Elvárások
Villanyszerelő végzettség, legalább két éves szakmai tapasztalat épületvillamosság szerelésben
Kommunikációképes, erős alapfokú /A2/ német nyelvtudás, szakmai kifejezések ismerete
Fizikai alkalmasság
Erkölcsi bizonyítvány
B kat. jogosítvány, saját gépjármű

Előnyök
BUS rendszerek ismerete
Emelőgépkezelői engedély
Önálló munkavégzés
Német nyelvterületen szerzett munkatapasztalat
Német nyelvű, fényképes önéletrajz

Amit a cég ajánl

Amit nyújtunk
Díjazás: 1600-2000 € /170 óra (a jövedelem függ a nyelvtudás szintjétől, az adókategóriától, és a szaktudástól)
bejelentett munkaviszony, német munkaszerződés, német egészség- és nyugdíjbiztosítás
lehetőség hosszútávú munkavállalásra és a szakmai fejlődésre
határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú munkavégzés
Szállás: ingyenes szálláslehetőség kétágyas szobákban (igényes szállásaink mindennel felszereltek, főzési és mosási lehetőség van)
lakcímbejelentés, adószámigénylés, biztosítások, bankszámlanyitás

Munkavégzés helye
Németország

If you are interested in this job offer, please press "Apply now" .

Munkavégzés helye:
Németország
A hirdetés lejárta:
2017. máj. 20.
Felvíve:
2017. ápr. 21.