Univerzális megoldásokat nyújtó cégünk munkatársakat keres az alábbi pozícióba: Területi értékesítési vezető!

DUDOK PÉTERNÉ

Az álláshirdetés száma

168641

Munkakör leírása

A leendő munkatárs feladatai:

  • a Cégünk képviselete és üzletpolitikai célkitűzéseinek érvényesítése,
  • a tervszámok megvalósításának hatékony támogatása,
  • a hozzárendelt fiókok eredményeinek figyelemmel kísérése, elemzése,
  • értékesítési tevékenységének támogatása, fejlesztése,
  • aktív közreműködés a fióki erőforrások fejlesztésében,
  • a fiókvezetők és a munkatársak kiválasztásában való részvétel, mentorálás, az értékesítési tevékenység
  • közreműködés a cég újonnan kialakítandó termékeinek, folyamatainak bevezetésében,
  • az munkafolyamatok optimalizálása,
  • segítségnyújtás a problémák megoldásában
  • Az álláshoz tartozó elvárások:
  • biztosítás területen szerzett minimum 2 éves vezetői tapasztalat feltétel,
  • biztosítási termékek naprakész ismerete feltétel,
  • felsőfokú közgazdasági vagy Pszaf vizsga feltétel
  • magas szintű értékesítői és kommunikációs képesség,
  • kitűnő problémamegoldó képesség

Tel: 0620-526-9940
Jelentkezni Itt, vagy a dudokpeterne kukac gmail.com e-mail címen lehet!

Elvárások a pályázótól

Munkavégzés helye:
Kőszeg
A hirdetés lejárta:
2019. máj. 14.
Felvíve:
2019. ápr. 15.
Elérhetőségek
Kapcsolattartó: Dudok Péterné

190 éves múlttal rendelkező
Ausztria és Közép- és Kelet-Európa.egyik legnagyobb biztosítótársasága
nemzetközi hitelminősítő intézet értékelése alapján a kimagasló pénzügyi biztonságot jelző, legmagasabb fokozatú A+ minősítési besorolással bír.

Céges profil