Az álláshirdetés száma

158968

Munkakör leírása

• Ügyfelek professzionális kiszolgálása, az ügyfélkapcsolatok erősítése hívások kezelése során
• Az ügyfelek szakszerű, teljes körű tájékoztatása az új lehetőségekről, ajánlatokról.
• Ügyfelek szakszerű tájékoztatása, az ügyfélelégedettség növelése
• Adatok egyeztetése és rögzítése, back office feladatok ellátása

Elvárások a pályázótól

• Érettségivel rendelkezel
• Jól kommunikálsz, extrovertált személyiség vagy
• Ügyfélorientált és célorientált vagy, a szakma legjobbjai közé akarsz tartozni
• Gyorsan tanulsz, motivált és lendületes vagy
• Változásra és újabb lendületre van szükséged

A cég ajánlja

• Magyarország piacvezető pénzügyi szolgáltató csoportjánál stabil munkahelyet biztosítunk
• Karrierépítési lehetőség áll előtted
• Nemcsak stabil háttér, stabil és hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk
• Tréningjeink során szakmai ismereteidet folyamatosan bővítheted
• Fizetési csomagunk több részből áll össze: fix havi alapbéred mellé teljesítmény alapú bónuszt illetve cafeteriát is biztosítunk. Emellett kedvező dolgozói csomagokban is részesülhetsz.

Munkavégzés helye:
Budapest
A hirdetés lejárta:
2019. jan. 5.
Felvíve:
2018. dec. 7.
Elérhetőségek
Kapcsolattartó: Király Andrea

SMART JOBS KFT.

Céges profil