Telesales manager

A cég neve rejtett

A hirdetés elévült!

Az álláshirdetés száma 134064

Az álláshirdetés száma

134064

Munkakör leírása

Svéd tulajdonú, direkt értékesítéssel foglalkozó multinacionális vállalat több évtizede a prémiumkategóriás asztali termékek – porcelán étkészletek, csúcsminőségű evőeszközök, minőségi asztali designtermékek – forgalmazója munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
- A cég telefonos értékesítési csoportjának felépítése és vezetése
- Motivációs rendszer kialakítása és működtetése
- A csoport munkájának folyamatos koordinálása, támogatása
- Értékesítők tréningezése, munkájuk menedzselése
- Heti célok meghatározása és elérésének elősegítése
- Napi, heti, havi riportálás a vezetőség felé
- Felelősségvállalás a csoport eredményeiért
- Együttműködés a cégcsoport külföldi értékesítési részlegeivel
- Egyéb, a csoportvezetéshez és értékesítéshez kapcsolódó feladatok

Elvárások:
- B2C-ben szerzett értékesítési tapasztalat (telemarketinges)
- Call centerben vagy telemarketing osztály élén szerzett vezetői/supervisori tapasztalat
- Érdeklődés és nyitottság a cég által forgalmazott termékek iránt
- Precizitás
- Teljesítményorientált szemlélet
- Ügyfélorientált szemléletmód
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Biztos anyagi háttér
- Pozitív munkahelyi légkör
- Folyamatos képzés, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest

További információ: +36-30/445 3132; +36-1/550 0105

Munkavégzés helye:
Budapest
A hirdetés lejárta:
2017. szept. 16.
Felvíve:
2017. aug. 18.