You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

Új hirdetések

Recruiter - Budapest

A CÉG NEVE REJTETT

A hirdetés elévült!

Az álláshirdetés száma 159513

Az álláshirdetés száma

159513

Munkakör leírása

  • Hirdetésekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés, szövegek megírása, hirdetésfeladás, social media tevékenység
  • Érdeklődők tájékoztatása, jelöltekkel való online és telefonos kapcsolattartás
  • Interjúszervezés és interjúztatásban való aktív részvétel
  • Interjúztatott jelöltek anyagainak feldolgozása és értesítések kezelése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások a pályázótól

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, empátia
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság, határozott és magabiztos fellépés
  • Érdeklődés a HR szakma iránt
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:
  • Humánerőforrás-szolgáltatónál vagy termelő cégnél HR területen szerzett gyakorlat
  • Felsőfokú végzettség

A cég ajánlja

  • Változatos feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • Fiatalos csapat
  • Karrierlehetőség
  • Céges telefon és laptop

A munkavégzés helye:
Budapest (XIII. kerület)

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre!
A részletekről érdeklődni lehet Dallos Alíznál a +36 20 983 61 73-as mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

If you are interested in this job offer, please press "Apply now" .

Munkavégzés helye:
Budapest
A hirdetés lejárta:
2019. jan. 25.
Felvíve:
2019. jan. 4.

Munkaerő-kölcsönzés, fejvadászat, munkaerő-közvetítés