Az álláshirdetés száma

127260

Munkakör leírása

Barmaid / Pultos munkalehetőség a Csatorna szigetek közül Guernsey szigetén azonnali kezdéssel!

KÜLFÖLDI *** HOTEL PARTNERÜNK SZÁMÁRA KERESÜNK GYAKORLATTAL ÉS ANGOL NYELVISMERETTEL RENDELKEZŐ MEGBÍZHATÓ BARMAID, AZAZ PULTOS MUNKAERŐT AZONNALI KEZDÉSSEL!

*** HOTEL - NAGY-BRITANNIA - BARMAID / BÁROS MUNKA SZÁLLÁSSAL!

Információ a külföldi PULTOS/ BARMAID álláslehetőségről:

- 45 órás munkaidő / hét

- Osztott műszak - split shifts

- PULTOS munkakörben a hotel bárjában: 7,50 GBP/ ÓRA -TÓL + borravaló (kereset pontos meghatározása szakmai tapasztalattól függően)

- Heti fizetés

Azonnali szerződéses munkalehetőség külföldi báros / pultos állás 3 csillagos angol tulajdonú hotel nagy forgalommal rendelkező, igényes és tradicionális bárjába

Külföldi Munkavégzés helye: Guernsey, Channel Island, Csatorna Szigetek, Nagy-Britannia

- Hosszútávú munkalehetőség
- 1 hónap próbaidő
- 4 hét fizetett szabadság
- Munka idő alatti étkezés
- Live-in pozíció - 50 GBP/hét
- 2 héten belüli kezdési lehetőség

Amit ajánlunk:

- Teljes munkaidős hivatalos külföldi munkaviszony szerződéssel és bentlakással
- Versenyképes fizetés
- Teljes körű információ a brit hivatalos munkavállalással kapcsolatban
- Díjtalan külföldi munkaközvetítés és tanácsadás
- 1 hónapos próbaidő
- 1 éves szerződés
- Folyamatos kapcsolat tartás a külföldi munkavállalás ideje alatt

Elvárások a munkakörrel kapcsolatban:

- Előzetes tapasztalat pultos / báros eselteg felszolgáló munkakörben
- Szakirányú végzettség
- Külföldi éttermi vagy pultos munkatapasztalat előny, de nem feltétel
- Angol nyelvismeret folyékony szinten
- Megbízható hozzáállás
- Megfelelő munkabírás és probléma megoldó képesség
- Gördülékeny beilleszkedési képesség
- Angol nyelvű írásbeli referencia bemutatása

Angol nyelvű fényképes Önéletrajzzal és Kísérő levéllel, Referenciával, akár az oldal alján, akár emailben

Bővebb információ az brit pultos / báros munkával kapcsolatban:

D.H. International Recruitment
Külföldi Munkaerő-Közvetítő és Tanácsadó Iroda
30/5967232

Brit PULTOS / BÁROS állás munkaszerződéssel és szállással!

Külföld Munkaközvetítő Kecskemét – DHIR

Munkavégzés helye:
Nagy Britannia
A hirdetés lejárta:
2017. máj. 14.
Felvíve:
2017. ápr. 21.
Ajánlott fizetés:
minimum 440000 max. 460000 HUF havonta
Elérhetőségek
Kapcsolattartó: D. H. International Recruitment -Külföldi Munkaerő- Közvetítés és Tanácsadás
Internetes oldal

Pultos Báros

D. H. International Recruitment -Külföldi Munkaerő- Közvetítés és Tanácsadás

30/5967232

Céges profil