You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

Új hirdetések

Munkalehetőség ápolóknak/idősgondozóknak Hollandiában! Live-in pozíciók.

A CÉG NEVE REJTETT

A hirdetés elévült!

Az álláshirdetés száma 159336

Az álláshirdetés száma

159336

Munkakör leírása

Feladatkör:
●Segítség az alapvető élethez szükséges feladatok ellátásában
●Ételek elkészítése és szervírozása, ügyfelek etetése, bevásárlás
●Segítség az öltözködéssel/vetkőzéssel, mosakodással
●Az ügyfelek aktivizálása a saját érdeklődései felé
●Az ügyfelek kísérése az orvoshoz, sétákra, hivatalokba stb.

Bér: 350-500 Euró nettó heti bér, függ az előző tapasztalatoktól és a nyelvtudás szintjétől

A munkavégzés alatt a szállás biztosítva van a kliensnél-ingyen.

Elvárások a pályázótól

- feltétel az elvégzett ápolói kurzus (ha nincs elvégezve a kurzusa, de több év előző külföldi ápolói/idősgondozói tapasztalata van, ne habozzon és jelentkezzen!)
- jelenleg a munkaadó csak a női jelentkezőket tudja elhelyezni
- kedv hosszútávon dolgozni külföldön
- szakmai tapasztalat min. 2 év (külföldön szerzett tapasztalat)
- aktív sofőr

A cég ajánlja

-hosszú távú munka
-holland munkaszerződés
-számlára utalt heti fizetés
-a jelentkező már a kiutazás előtt ismeri a kliens profilját
-étkezés, szállás ingyen (live-in)
-lehetőség az utazás térítésére a munkaadó által 150 Euróig (szükséges a min. 4 hét folyamatos ledolgozása)

If you are interested in this job offer, please press "Apply now" .

Munkavégzés helye:
Hollandia
A hirdetés lejárta:
2019. jan. 18.
Felvíve:
2018. dec. 20.

Munkát keres külföldön? Segítünk érvényesülni a külföldi munkaerőpiacon.

Universal Consulting

Megbízható közvetítőiroda vagyunk a legnagyobb külföldi munkakínálattal a munkaerőpiacon. Jelentkezőinknek főleg az EU államaiban segítünk érvényesülni, különböző területeken. Munkát ajánlunk a következő ágazatokban: logisztika, gyártás, légi közlekedés, élelmiszeripar, vendéglátóipar és építkezés. Szakterületünk a légiutas-kísérők kiválasztása különböző közel-keleti légitársaságok részére.

A több mint 16 év alatt megszerzett tapasztalatainkra támaszkodunk. Az egész folyamat alatt végigkísérjük és ségítségére leszünk.
Segítünk a munkába lépéssel, és a szükséges formanyomtatványok elintézésében. A munkakezdés után felvesszük Önnel a kapcsolatot, hogy minden rendben van e. A kiegészitő szolgáltatások része az ingyenes infovonal is.

Az Universal Consulting egyike azon kevés cégeknek, melyek tagjai különböző külföldi egyesületeknek, amelyek célja a munkavállalók és jogaik védelme. Együttműködünk állami és nem állami intézményekkel, melyek a munkaerőpiaccal foglalkoznak.

Minden jelentkezőnek biztosítjuk az individuális hozzáállást. Nem csak munkát közvetítünk, de a jelentkezőinkkel törődünk is.