You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

Új hirdetések

Mosoda vezető (Ref: MV-1918)

A CÉG NEVE REJTETT

A hirdetés elévült!

Az álláshirdetés száma 174898

Az álláshirdetés száma

174898

Munkakör leírása

Megbízónk termelő és szolgáltatási tevékenységeket végző cégek számára bérelt munkaruha szolgáltatással foglalkozik, amelynek keretében ügyfeleik különféle munkaruházati termékeit rendszeresen mossák, tisztítják és karbantartják, valamint kiszállítják a megrendelők részére. Ezen területek hatékony működtetésére keresünk lelkiismeretes, jó szervező készséggel rendelkező munkatársat Mosoda vezető munkakörbe.

Feladatok:
munkatársak két műszakban történő irányítása és vezetése (összesen 16-17 fős csapat)
kollégák munkabeosztásainak elkészítése, feladataik kiadása és az elvégzett munkák ellenőrzése
a mosodai feladatok szervezése, a szolgáltatási színvonal és a pontos teljesítések biztosítása
előfordulás esetén reklamációk kezelése
a késztermékek minőség-ellenőrzése, valamint a termelés feltételeinek a biztosítása
kapcsolattartás a társosztályokkal és a cégvezetéssel, heti megbeszéléseken való részvétel

Elvárások a pályázótól

Ideális pályázónk:
legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
jó szervező, jól tudja irányítani a munkatársait és kellemes munkahelyi légkört tud teremteni
gyakorlatot szerzett már munkahelyi vezetőként vagy helyettesként
készség szinten tudja kezelni az alapvető számítógépes programokat (MS Office – Word, Excel)

Előnyt jelent:
felsőfokú végzettség
mosoda vezetői tapasztalat

A cég ajánlja

Amit nyújtunk:
stabil háttér, alkalmazotti jogviszony
versenyképes fizetés
telefon

A munkavégzés helye: Dél-Buda
Munkaidő: 8 – 16.30 óráig

Amennyiben szeretne egy színvonalas, stabil, jó munkakörülményeket biztosító és modern technológiát alkalmazó cég vezetői csapatának tagja lenni, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a kereseti igénye feltüntetésével A CV Centrum rendszerén keresztül. Érdeklődve várjuk jelentkezését!

If you are interested in this job offer, please press "Apply now" .

Munkavégzés helye:
Budapest
A hirdetés lejárta:
2019. júl. 7.
Felvíve:
2019. jún. 18.

Értékesítési és kereskedelmi-, műszaki-, logisztikai és back office területen dolgozó munkatársak és szakemberek toborzására, felkutatására és kiválasztására szakosodott tanácsadó cég vagyunk.