You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

Új hirdetések

Karrier Máltán? Dolgozz mint értekésítési asszisztens a ZARA és a ZARA Home számára!

A CÉG NEVE REJTETT

A hirdetés elévült!

Az álláshirdetés száma 159332

Az álláshirdetés száma

159332

Munkakör leírása

Zara, Zara Home - világmárkák.

Csapat játékos vagy és szereted a divatot? Sikeres karrierben gondolkodsz? Ha olyan társaságot keresel, aki támogat és elismeri a tehetségedet-jó helyen keresgélsz!
A minőségi képzés Máltán segít abban, hogy kiváló értékesítési asszisztens váljon belőled. Közben dolgozhatsz a karriereden és magasabb pozícióban is dolgozhatsz a Zara vagy Zara Home kiskereskedelemben.

A munka megfelelő:
- abszolvenseknek és már a kereskedelemben dolgozóknak is
- a tapasztalt és a tapasztalat nélküli jelentkezőknek
- azoknak, akik Máltán szeretnének tanulni (lehetőség részmunkaidőben dolgozni)
- azoknak, akik szeretnék beindítani külföldön a karrierjüket

Munkakör:
* kommunikáció a vásárlókkal
* segítség a megfelelő áru kiválasztásában
* pénztárral való munka
* az áru feltöltése, elrendezése
* az áru megrendelése
* a felkínált áruk értékesítése

Bér: 12,000 - 14,000 EUR/év (alapbér). Plusz részesedés az eladásból. Karácsonyi bónusz. 100% pótdíj, ha vasárnap dolgozol.

Elvárások a pályázótól

• dinamikus személyiség (Zara, preferált életkor 18-28 év, Zara Home 18-40 év)
• értékesítési tapasztalat előnyt jelent
• fontos a motiváció és a kedv külföldön dolgozni
• barátságos, kommunikatív és nyitott személyiség, pozitív hozzállással a munkához és az emberekhez
• képesség és kedv új dolgokat megtanulni
• kellemes megjelenés

A cég ajánlja

• garantált bér 12.000 EUR/év + más hozzájárulás (pld. túlórákért, részesedés az eladásból)
• karácsonyi bónusz
• 100% pótdíj a vasarnápi munkavégzésért
• ingyenes betanítás az INDITEX GROUP által (fizetés a betanítás alatt is)
• lehetőség dolgozni teljesmunkaidőben vagy részmunkaidőben, ha valaki tanul mellette
• hosszú távú munkalehetőség
• kellemes időjárás egész évben

If you are interested in this job offer, please press "Apply now" .

Munkavégzés helye:
Málta
A hirdetés lejárta:
2019. jan. 18.
Felvíve:
2018. dec. 20.

Munkát keres külföldön? Segítünk érvényesülni a külföldi munkaerőpiacon.

Universal Consulting

Megbízható közvetítőiroda vagyunk a legnagyobb külföldi munkakínálattal a munkaerőpiacon. Jelentkezőinknek főleg az EU államaiban segítünk érvényesülni, különböző területeken. Munkát ajánlunk a következő ágazatokban: logisztika, gyártás, légi közlekedés, élelmiszeripar, vendéglátóipar és építkezés. Szakterületünk a légiutas-kísérők kiválasztása különböző közel-keleti légitársaságok részére.

A több mint 16 év alatt megszerzett tapasztalatainkra támaszkodunk. Az egész folyamat alatt végigkísérjük és ségítségére leszünk.
Segítünk a munkába lépéssel, és a szükséges formanyomtatványok elintézésében. A munkakezdés után felvesszük Önnel a kapcsolatot, hogy minden rendben van e. A kiegészitő szolgáltatások része az ingyenes infovonal is.

Az Universal Consulting egyike azon kevés cégeknek, melyek tagjai különböző külföldi egyesületeknek, amelyek célja a munkavállalók és jogaik védelme. Együttműködünk állami és nem állami intézményekkel, melyek a munkaerőpiaccal foglalkoznak.

Minden jelentkezőnek biztosítjuk az individuális hozzáállást. Nem csak munkát közvetítünk, de a jelentkezőinkkel törődünk is.