You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

Új hirdetések

Járműfényezȍi állások dél-Németországban !!

A CÉG NEVE REJTETT

A hirdetés elévült!

Az álláshirdetés száma 169041

Az álláshirdetés száma

169041

Munkakör leírása

Feladatok:
- Teljes körű karosszéria-fényezés, javító fényezés, díszítȍ fényezés,
- Gépjárművek elȍkészítése
- Felülettisztítás, kittelés, kittcsiszolás, töltȍalapozás
- Technológiától függȍen festék és lakk elȍkészítése, színkeverés
- Polírozási müveletek, festékréteg vizsgálat

Elvárások a pályázótól

Elvárás:
- Szakirányú végzettség és minimum 2 - 3 éves szakmai tapasztalat
- Alap szakmai német nyelvtudás

A cég ajánlja

Kínálunk:
- 12,19 - 14 EUR bruttó órabér + 50-60 EUR nettó Auslöse/munkanap
- Heti elȍleg, pontos kifizetések
- Német határozatlan idejű munkaszerzȍdés
- Magyar nyelvü kapcsolattartás, segítség hivatalos ügyekben
- Ingyenes munkaruházat, Zeitkonto+ max 30 nap éves szabadság
Kezdés: megbeszélés szerint
Jelentkezni:
Tel / Viber / WhatsApp: 0049 16092548865
Facebook: Maroin GmbH

If you are interested in this job offer, please press "Apply now" .

Munkavégzés helye:
Németország
A hirdetés lejárta:
2019. máj. 17.
Felvíve:
2019. ápr. 18.
Ajánlott fizetés:
minimum 800000 HUF havonta