Hirdetésszervezés - Üzletkötő

A CÉG NEVE REJTETT

Az álláshirdetés száma

145245

Munkakör leírása

Üzletkötő - Hirdetés szervező munkatársat keresünk

Hazai Értékek Kft. Nemzeti Értékek Könyvkiadó

Innovatívan fejlődő, országosan terjeszkedő könyvkiadó vagyunk tapasztalt szerzőkkel és szerkesztőkkel.

Az általunk kiadott főbb kiadványok: A jó magyar pálinka és a A jó magyar sör. Hamarosan megjelenő műveink:

Mindennapi kenyerünk,
Magyar cukrászdád és kávéházak és az
ALMA MATER - Kiváló középiskolák Magyarországon.

Olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akik vágynak az újra; nem félnek belevágni az ismeretlenbe mindezt versenyképes fizetésért.

Feladatok:
- A következő könyvtervezethez felkeresni az adott üzletág cégeit és bemutatni az eddigi munkáinkat.
- Partnerek telefonos és személyes felkeresése (hideg hívások alapján) az adott megyében.
- Egyedi ajánlat készítése az értékesítési vezetővel közösen.
- Munkavégzés: az adott megyében.

Elvárások:
- napi rendszeres munkavégzés
- legalább középfokú végzettség;
- termék értékesítésben szerzett legalább 5 éves munkatapasztalat;
- személyes felkeresésben szerzett gyakorlat;
- B kategóriás jogosítvány;
- jó megjelenés, határozott fellépés;
- közép szintű számítógépes ismeretek.

Előnyök:
- jó kommunikációs készség

Amit nyújtunk:
- versenyképes alapfizetés + jutalék rendszer;
- személyes és szakmai fejlődés lehetősége;
- hosszú távú karrierlehetőség.

Munkavégzés helye:
Győr, Kecskemét, Szeged

Munkavégzés helye:
Győr
A hirdetés lejárta:
2018. máj. 3.
Felvíve:
2018. ápr. 4.