Fütésszerelöi állások Hamburgban április 15-ei kezdéssel

MAROIN GMBH

Az álláshirdetés száma

165162

Munkakör leírása

Fűtés és szaniter berendezések telepítése

Elvárások a pályázótól

Szakirányú végzettség és minimum 2-3 éves tapasztalat a szakmában
Német nyelvtudás elöny, de nem feltétel
Rugalmasság, megbízhatóság

A cég ajánlja

Német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül !
Versenyképes kereset német viszonyok szerint
Órabér: bruttó 12,00-13,00 € + Auslöse nettó 50-60 €/munkanap tapasztalattól és nyelvtudástól függően
nettó 2400-2800 €/hó fizetés
Heti előleg felvételére való lehetőség
Munkabérfizetés pontosan,minden hónap 15-ig
Havi átlag óraszám: 160-180 óra
25 % túlóra pótlék, 50% vasárnapi pótlék, 100 % ünnepnapokon, szabadságpénz, karácsonyi bónusz
Munkavédelmi ruházat és felszerelés
Teljeskörű ügyintézés, amely a szállás megrendelését is magába foglalja
Szállás fizetése megbeszélés szerint
Magyar nyelvű kapcsolattartó személy
A fényképes részletes szakmai önéletrajzokat (lehetöség szerint német nyelven is) a bizonyítványokkal együtt szíveskedjenek megküldeni !

Reméljük, hogy a munkatársaink között üdvözölhetjük Önt 2019-ben!

MaRoin Personaldienstleistungen GmbH

Tel: 0049 3643 415130 (magyarul is)

WhatsApp / Viber: 0049 16092548865

Munkavégzés helye:
Németország
A hirdetés lejárta:
2019. ápr. 12.
Felvíve:
2019. márc. 14.
Ajánlott fizetés:
minimum 750000 HUF havonta

MAROIN GMBH

Céges profil