Hitelelemző spanyolnyelv-tudással (Budapest)

A cég neve rejtett

A hirdetés elévült!

Az álláshirdetés száma 36080

Az álláshirdetés száma

36080

Munkakör leírása

a vállalat felé hitelkérelemmel forduló partnerek pénzügyi helyzetének elemzése,
iparági kockázat, szuverén kockázat, üzleti struktúra, tőkeszerkezet elemzése,
hitelminősítés,
hitel feltételek kidolgozása,
partnerekkel való kapcsolattartás,
a vállalat más, kapcsolódó részlegeivel való kapcsolattartás.

Elvárások a pályázótól

felsőfokú végzettség,
legalább egy éves hitelelemzői tapasztalat,
középfokú angol nyelvtudás,
középfokú spanyol nyelvtudás.

Előny:
pénzügyi/könyvelési területen szerzett felsőfokú végzettség,
legalább két éves hitelemzői szakmai tapasztalat,
kiváló angol nyelvtudás,
kiváló spanyol nyelvtudás.

Amit a cég ajánl

stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
versenyképes juttatási csomag,
professzionális munkakörnyezet,
előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Munkavégzés helye:
Budapest
A hirdetés lejárta:
2011. júl. 16.
Felvíve:
2011. jún. 16.

Az APT Vezetési Tanácsadó Kft. a humánerőforrás területén a szolgáltatói szektorban 2001 óta szerepel. Legfőbb tevékenységünk a vezető szakemberek és a jól képzett specialisták felkutatása, valamint néhány éves tapasztalattal rendelkező illetve pályakezdő fiatalok toborzása és kiválasztása. Munkánk során elsősorban a direkt keresés módszerét alkalmazzuk, emellett minden kutatásunk alkalmával áttekintjük adatbázisunkat és alkalmazzuk a hirdetést.

Fő profilunk mellett jelen van a szervezetfejlesztési tanácsadás, tréning, coaching program, pszichológiai alkalmassági vizsgálat. Cégünk főként az informatika, telekommunikáció, pénzügyi, bank, média szektorban specializálódott kapcsolatrendszerének kiépítésével.

Adatbázisunkat és research bankunkat folyamatosan bővítjük, frissítjük, emellett az online adatbázisok használata mely fontos kelléke munkánknak. Jelöltjeinket, pályázóinkat szakmai életútjuk során figyelemmel kísérjük, tanácsadóink konzultációs lehetőséget ajánlanak számukra.

Célunk a hosszú távú, biztonságos és harmonikus együttműködés ügyfeleinkkel. A tanácsadó iroda munkájának minőségét a szakember hosszú távú beválása és a megbízó cég stratégiájának megvalósulása jelzi. Ezért különös figyelmet fordítunk a kiközvetített szakember sikeres működésének nyomon követésére és a Megbízó elégedettségének mérésére. Ügyfeleink multinacionális cégek és a magyar gazdasági élet meghatározó vállalatai. Juniorprogramunkkal karrier tanácsadás keretében a pályakezdő fiatalok elhelyezkedését segítjük.