Állást keres? szeretne minimum 6oo.ooo.-ft-ot keresni?

DUDOK PÉTERNÉ

Az álláshirdetés száma

174369

Munkakör leírása

ÁLLÁST KERES? SZERETNE MINIMUM 6OO.OOO.-FT-OT KERESNI?

EZ NEM ÁLOM!!!

Ismert Pénzintézetünk,
kiváló beszédkészséggel rendelkező ,jó megjelenésű kollégákat keres
Lakossági tanácsadói (bank és biztosítási) területekre

SZAKEMBEREK,PÁLYAKEZDŐK ÉS AKTÍV NYUGDÍJASOK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!!!!
Leendő munkatársunk feladata lesz:

- Lakástakarék pénztári és hitel termékek , biztosítások, megtakarítási termékek értékesítése meglévő, és új ügyfelek részére
- lakossági termékekkel kapcsolatos tanácsadás
-folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel,

Téged keresünk ha:
- rendelkezel érettségivel (diploma, MNB (PSZAF) vizsga előny, de nem elvárás!)
- jó kommunikációs képességekkel rendelkezel
- szeretsz csapatban dolgozni
- igényes vagy a munkádra

Jelentkezni csak Önéletrajzzal lehet ITT vagy az unionkarrier1 kukacgmail.com e-mail címen!!

Elvárások a pályázótól

Érettségi vagy diploma

Munkavégzés helye:
Budapest
A hirdetés lejárta:
2019. júl. 10.
Felvíve:
2019. jún. 11.
Elérhetőségek
Kapcsolattartó: Dudok Péterné

190 éves múlttal rendelkező
Ausztria és Közép- és Kelet-Európa.egyik legnagyobb biztosítótársasága
nemzetközi hitelminősítő intézet értékelése alapján a kimagasló pénzügyi biztonságot jelző, legmagasabb fokozatú A+ minősítési besorolással bír.

Céges profil