You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

Új hirdetések

190 éves múlttal rendelkező Ausztria és Közép- és Kelet-Európa egyik legnagyobb biztosítótársasága Vezető, menedzsment állásokra várja új kollégáit!

A CÉG NEVE REJTETT

A hirdetés elévült!

Az álláshirdetés száma 176277

Az álláshirdetés száma

176277

Munkakör leírása

Vezetői állások
(Bank,biztosítás)

190 éves múlttal rendelkező
Ausztria és Közép- és Kelet-Európa egyik legnagyobb biztosítótársasága
Vezető, menedzsment állásokra várja új kollégáit!

Feltétel:
- Diploma vagy MNB vizsga (PSZAF)
- Biztosítási vagy pénzpiacon szerzett releváns vezetői vagy értékesítői tapasztalat

Jelentkezni:
Önéletrajzzal Itt lehet, vagy a unionkarrier1 kukac gmail.com e-mail címen!

Elvárások a pályázótól

If you are interested in this job offer, please press "Apply now" .

Munkavégzés helye:
Körmend
Munka típusa:
teljes munkaidő
A hirdetés lejárta:
2019. aug. 9.
Felvíve:
2019. júl. 11.

Ausztria és Közép- és Kelet-Európa.egyik legnagyobb biztosítótársasága
nemzetközi hitelminősítő intézet értékelése alapján a kimagasló pénzügyi biztonságot jelző, legmagasabb fokozatú A+ minősítési besorolással bír.