Vezető,menedzsment állásokra várjuk új kollégáinkat

DUDOK PÉTERNÉ

Az álláshirdetés száma

174367

Munkakör leírása

190 éves múlttal rendelkező
Ausztria és Közép- és Kelet-Európa.egyik legnagyobb biztosítótársasága ,
Union Vienna Insurance Group Biztosító Zrt

Vezető,menedzsment állásokra várja új kollégáit

Feltétel:

- Bármilyen Diploma vagy MNB vizsga (PSZAF)

- Biztosítási vagy pénzpiacon szerzett releváns vezetői vagy értékesítői tapasztalat

Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen lenne tagja egy dinamikusan fejlődő, jó hangulatú csapatnak, küldje el Önéletrajzát "Értékesítési Vezető " tárgy megjelölésével

Jelentkezni:
Önéletrajzzal lehet ITT a CVcentrumon keresztül vagy a unionkarrier1 kukac gmail.com e-mail címen!!

Elvárások a pályázótól

Bármilyen Diploma vagy MNB vizsga (PSZAF)

Munkavégzés helye:
Budapest
A hirdetés lejárta:
2019. júl. 10.
Felvíve:
2019. jún. 11.
Elérhetőségek
Kapcsolattartó: Dudok Péterné

Ausztria és Közép- és Kelet-Európa.egyik legnagyobb biztosítótársasága
nemzetközi hitelminősítő intézet értékelése alapján a kimagasló pénzügyi biztonságot jelző, legmagasabb fokozatú A+ minősítési besorolással bír.

Céges profil